Do letošního ročníku projektu Seeds for the Future se studenti z České republiky mohou přihlásit do 11.října.

Program Seeds for the Future nabízí vysokoškolským studentům a mladým profesionálům možnost vstoupit do světa technologií. Tato dlouhodobá vzdělávací aktivita nabízí příležitost načerpat know-how od odborníků jedné z největších technologických a telekomunikačních společností. Zájemci se ještě mohou přihlásit do letošního ročníku projektu, a to do 11.října.

Osmý ročník projektu Seeds for the Future v České republice startuje už 16. října, a tak zbývá jen pár dní, kdy je možné se do něj přihlásit. Tato iniciativa umožňuje studentům z celého světa v rámci intenzivního osmidenního online kurzu rozvíjet své znalosti a vědomosti a navázat kontakty nejen s vrstevníky, ale i odborníky v oboru. Letošní ročník se zaměří na oblast 5G, cloudových technologií a na problematiku digitalizace. Studenti proniknou i do sféry vedení lidí a práce v mezinárodním prostředí, jednotlivé programové bloky budou zaměřené na leadership a multikulturní spolupráci. Nejúspěšnějšího českého studenta čeká týdenní technologická expedice do Číny.

„Projekt Seeds for the Future je symbolem našeho závazku k budování budoucnosti prostřednictvím vzdělání a inovací,“ říká říká Gabriela Löbel, manažerka CSR projektů ve společnosti Huawei. „Chceme inspirovat a podpořit mladé lidi, aby se stali nositeli technologických změn.“

V rámci programu absolvují studenti intenzivní školení vedené předními odborníky v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Získají také praktické dovednosti v klíčových segmentech, jako jsou 5G sítě, cloudové technologie a umělá inteligence. I letos se budou moci absolventi zapojit do globální soutěže Tech4Good. Cílem je seznámit účastníky s nejnovějšími trendy v digitalizaci a se způsoby využití digitálních technologií k řešení sociálních problémů. Prostřednictvím Tech4Good studenti rozvíjejí svou kreativitu, zdokonalují své podnikatelské dovednosti a kultivují všeobecný smysl pro společenskou odpovědnost. Tato týmová soutěž motivuje talenty k využití technologických inovací a k podpoře udržitelnosti.

Projekt Seeds for the Future je určený pro vysokoškolské studenty, kteří mají zájem o technologie. Všichni zájemci mají možnost přihlásit se do programu sami pomocí webového formuláře dostupného zde:  Registrace Seeds for the Future.

Seeds for the Future je globální program společnosti Huawei a její nejdéle trvající iniciativa zaměřená na společenskou odpovědnost (CSR). Od roku 2008, kdy byl projekt zahájen, díky němu získalo odborné znalosti více než 12 000 studentů a zapojilo se do něj 500 univerzit z celého světa. Česká adaptace projektu byla spuštěna v roce 2015. Více na  www.huawei.com nebo na: http://www.linkedin.com/company/Huawei, http://www.twitter.com/Huawei, http://www.facebook.com/Huawei, http://www.youtube.com/Huawei