Firma Schneider Electric uvedla na trh nový třífázový záložní zdroj Easy UPS 3-Phase Modular, který představuje nejlepší ochranu napájení ve své třídě. Tento napájecí zdroj chrání kritické zátěže a zároveň nabízí funkci výměny modulů za provozu, a je tak ideálním řešením pro malá a střední datová centra a kritické podnikové aplikace. Easy UPS 3-Phase Modular je k dispozici v kapacitě 50-250 kW se škálovatelnou konfigurací N+1, což umožňuje optimalizovat investiční výdaje. Rovněž podporuje architekturu EcoStruxure, která nabízí služby vzdáleného monitorování. Dále je tento inovativní produkt součástí programu Green Premium a jako takový dokazuje vedoucí postavení společnosti Schneider Electric v oblasti udržitelnosti.

Nové třífázové modulární řešení UPS od společnosti Schneider Electric díky své škálovatelnosti umožňuje investovat tak, jak se potřeby firem mění, tzn. přizpůsobit investiční výdaje. „Tento systém je vybaven pokročilými technologiemi, jako je vysoce účinná, inteligentní správa baterií, monitorování v reálném čase a řídicí funkce, což z něj činí jedno z nákladově nejúspornějších a energeticky nejúčinnějších řešení UPS dostupných na trhu,“ říká Pavel Blahut, expert na datová centra ze společnosti Schneider Electric.

Easy UPS 3-Phase Modular je součástí portfolia Green Premium společnosti Schneider Electric, které zajišťuje energetickou účinnost, dlouhou životnost, recyklovatelnost a transparentnost, a pomáhá tak snižovat dopad na životní prostředí.

„Na český trh právě uvádíme toto řešení Easy UPS 3-Phase Modular, které zákazníkům umožňuje 100% spolehlivost v optimalizovaném investičním balíčku, výměnu modulů za provozu a modulární design. Jde o jasnou volbu pro datová centra a komerční i průmyslové aplikace, kdy konektivita tohoto řešení přináší uživateli potřebný přehled a klid,“ komentuje řešení Pavel Blahut.

Snadné zajištění kontinuity provozu

Easy UPS 3-Phase Modular umožňuje zákazníkům snížit investiční výdaje díky optimalizovanému modelu nákupu modulů. Disponuje napájecími moduly Life Swap s technologií výměny za provozu a statickým spínačem, což ověřil nezávislý zkušební ústav. Tato inovativní řešení výrazně snižují potřebu plánovaných odstávek, čímž se zvyšuje spolehlivost a dostupnost při kompaktních rozměrech. Easy UPS 3-Phase Modular se snadno vybírá, konfiguruje, instaluje a udržuje, a jeho nasazení je tak bezproblémové. Easy UPS 3-Phase Modular je součástí produktového portfolia Easy UPS 3-Phase společnosti Schneider Electric, které se zaměřuje na zajištění základních funkcí, aby splnilo potřeby zákazníků za výhodnou cenu. Více na Schneider Electric CZ a Příslušenství řady Easy UPS 3