Česká společnost Woltair nasazuje až do konce září akční ceny svého unikátního tepelného čerpadla WLTR, které dokáže reagovat na předpověď počasí. Tepelné čerpadlo WLTR 9 kW tak nově stojí 99 000 korun a akční ceny se vztahují i na výkonnější WLTR varianty. Všechna WLTR čerpadla mají navíc nově prodlouženou záruku 5 let a Woltair garantuje jejich instalaci do 30 pracovních dní.

Akční zářijové ceny se vztahují na všechny 4 varianty tepelného čerpadla WLTR. Výkonovou variantu 9 kW nabízí Woltair nově od 99 000 korun, varianta 12 kW má zvýhodněnou cenu 109 000 korun, WLTR 17 kW stojí 129 000 korun a nejvýkonnější 22kW varianta vyjde na 139 000 korun. Všechny ceny jsou včetně DPH a platí do 30. září tohoto roku. Na celou zvýhodněnou nabídku se vztahuje také akce 30/50, v rámci které garantuje Woltair instalaci tepelného čerpadla do 30 pracovních dní, jinak odpustí polovinu ceny. Instalaci lze díky tomu pohodlně stihnout ještě před letošní topnou sezónou.

„Od 1. září začala běžet roční lhůta pro výměnu kotlů na tuhá paliva první a druhé emisní třídy, v krajích jsou v plném proudu Kotlíkové dotace a znovu bude startovat i program Nová zelená úsporám, ve kterém budou nově moci lidé čerpat dotaci i při výměně tepelného čerpadla za starý plynový kotel. To vše bude znamenat rostoucí zájem o tepelná čerpadla před začátkem letošní topné sezóny a WLTR za akční ceny je ideální volbou, pokud jde o poměr kvality a ceny,“ popisuje Jan Kadlec, Country manažer Woltair ČR.

Stále ve spojení a pod kontrolou

Všestranné tepelné čerpadlo WLTR vznikalo několik let a je unikátní především ve vzdáleném přístupu a sofistikované regulaci. Díky připojení tepelného čerpadla WLTR na internet pomocí LAN ho lze vzdáleně nastavovat, servisovat i monitorovat, a předcházet tak případným problémům. Při výpadku internetu jistí plynulé připojení integrovaná SIM karta. Všechny pokročilé funkce jsou tak k dispozici bez přerušení.

Vedle vzdáleného přístupu se Woltair zaměřil na precizní regulaci tepelného čerpadla. Optimální výkon a spotřeba se tak odvíjí nejen dle aktuální venkovní teploty, ale i podle předpovědi počasí pro daný region, díky čemuž dovede WLTR optimalizovat spotřebu a náklady na vytápění. Samozřejmostí je možná personalizace topného režimu dle režimu domácnosti s přesností na hodiny. „Tepelné čerpadlo je sice samo o sobě nejúčinnějším zdrojem vytápění současnosti, ale my jsme chtěli jít ještě dál a umožnit domácnostem co nejefektivnější provoz i kontrolu nad spotřebou. Tu proto měří pulsní elektroměr integrovaný přímo do rozvaděče, který dodává reálná data o spotřebě. Statistiky pak lze sledovat na přehledných grafech,“ dodává Kadlec.Více informací o zářijové akci najdete na: https://www.woltair.cz/chytre-tepelne-cerpadlo-wltr-akce.