Rostoucí očekávání a přísnější právní předpisy v EU kladou na všechny strany vyšší požadavky na dosažení udržitelnosti. To znamená snížení negativních dopadů na životní prostředí, snížení množství odpadu a emisí uhlíku.

Společnost Essity, která je výrobcem značky Tork, je uznávaným lídrem v oblasti udržitelnosti. Neustále usiluje o to, aby z méně vyrobila více, aby se snížila uhlíková stopa a snaží se umožnit totéž svým zákazníkům. Tork pomáhá klientům investicemi do inovativních řešení, která podporují obchodní cíle, zlepšují pracovní komfort a snižují negativní dopady na životní prostředí. Proto společnost Tork vyvinula systém bezdutinkového toaletního papíru Tork Mid-size, který snižuje uhlíkovou stopu ve srovnání s běžným toaletním papírem o 11 % .

Nové řešení eliminuje zbytečné komponenty, což znamená nulový obalový materiál, žádná dutinka – pouze 100% toaletní papír. Facility manažeři mohou snížit odpad, snížit uhlíkovou stopu a zvýšit efektivitu pracovníků úklidu, kteří tak budou moci lépe organizovat svůj pracovní plán.  Čeho facility manažeři dosáhnou díky bezdutinkovým rolím:

  • O 88 % méně odpadu z toaletního papíru
  • Přes 1000 kg méně odpadu ročně*
  • O 3000 méně pytlů na odpadky ročně*

„Máme upřímnou radost z těchto výsledků. Navíc ukazují, že zaměření společnosti Tork na neustálé inovace se vyplácí. Získají tím nejenom zákazníci, ale také životní prostředí,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager ve společnosti Tork.

Tork Mid-size bezdutinkový toaletní papír je inovativní způsob, jak snížit množství odpadu z toalet. A méně odpadu znamená více času i peněz. Tento systém toaletního papíru zajišťuje nejen delší spotřebu papíru a méně odpadu, ale také přispívá k spokojenosti hostů. Zásobník toaletního papíru Tork Mid-Size zabírá na stěně málo místa, jsou v něm umístěny dvě role toaletního papíru. Tím je zajištěna vysoká efektivita: toaletní papír mají hosté vždy k dispozici a zásobník pojme až devětkrát více papíru než dva běžné toaletní papíry. Dávkovač lze kdykoliv snadno doplnit, což zajišťuje flexibilní a efektivní údržbu.

V restauracích, na univerzitách nebo ve velkých kancelářských budovách pomáhá Tork personálu soustředit se na to, na čem skutečně záleží – na hostech. *Podle velikosti firmy