Poptávka po hybridní práci rychle roste, a proto se společnost IWG, největší světový poskytovatel hybridních pracovních možností, rozhodla spolu s firmami Regus a Spaces otevřít doposud nejmodernější flexibilní pracovní prostor v areálu Waltrovka v pražských Jinonicích.

Společnost IWG rozšíří svou síť o 1 000 nových lokalit po celém světě. Hybridní práce je pro firmy výhodná. Nabízí totiž výrazně nižší náklady s průměrnou úsporou až 11 tisíc dolarů na zaměstnance.

Jinonice jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících lokalit v Praze. Poptávka po pracovních prostorech v této oblasti rychle roste a stejně tak počet poptávek v dalších lokalitách, kde IWG působí.

Společnost investuje do své technologické platformy přibližně 50 milionů liber a poskytuje díky tomu partnerům přístup k veškerým odborným znalostem společnosti, včetně podpory při vybavování prostor pro prodejní či marketingové účely.

Nová lokalita Regus bude nabízet zázemí včetně soukromých kanceláří, zasedacích místností či coworkingých a kreativních prostor. Nachází se v areálu Waltrovka v Jinonicích a je součástí snahy společnosti IWG uspokojit prudce rostoucí poptávku po prvotřídních flexibilních pracovních prostorách v Praze.

Moderní budova se 44 kancelářemi, 150 coworkingovými stoly a 2 zasedacími místnostmi poskytne prostory jak zavedeným firmám, tak i začínajícím podnikům z nejrůznějších odvětví včetně farmaceutického, chemického a strojírenského průmyslu. Díky službě IWG Design Your Own Office si navíc mohou firmy zcela přizpůsobit prostory svým požadavkům.

IWG je předním světovým poskytovatelem flexibilních pracovních prostor – má 3 500 lokalit ve více než 120 zemích, přičemž členové mají přístup ke všem těmto místům a obchodním službám prostřednictvím aplikace IWG.

S pokračujícím přechodem k hybridní práci bude obsazenost klasických kanceláří nadále klesat, protože podniky budou potřebovat méně tradičních prostor a místo toho se budou stěhovat do těch flexibilních. V roce 2022 přivítala IWG stovky nových partnerských lokalit a v průběhu příštího roku jich má přibýt dalších přibližně 1 000. Mezi zákazníky společnosti IWG patří již 83 procent společností ze žebříčku Fortune 500.

Karel Pelan, Country Manager společnosti IWG pro Českou republiku a Slovensko, uvedl: „Tímto nejnovějším projektem si v Praze vytváříme ještě silnější a tolik potřebný základ. Jinonice jako důležité byznysové centrum jsou pro nás skvělým místem pro naše plány na další expanzi. Potřeba vysoce kvalitních flexibilních pracovních prostor stále roste, protože hybridní práce se stává novou normou. Náš model pracoviště navíc prokazatelně zvyšuje produktivitu a umožňuje firmě přizpůsobovat počet zaměstnanců při výrazně nižších nákladech. Jsme zároveň velmi rádi, že jsme přidali další business centrum značky Regus do síťě center v Praze.“

Strategie expanze společnosti IWG spolu s dalšími značkami je navržena tak, aby oslovila všechny typy podniků a podnikatelů. IWG vytváří osobní, finanční a strategickou hodnotu pro podniky všech velikostí, od nejzajímavějších společností a světově známých organizací až po jednotlivce a novou generaci lídrů v oboru. Ti všichni totiž využívají sílu flexibilní práce ke zvýšení své produktivity, efektivity, pružnosti a své blízkosti k trhu. Více informací o projektu na Regus.com, o společnosti na www.iwgplc.com).