Láká vás spojit své podnikání s velkou globální společností? Nemusí to být utopie. Schneider Electric, leader digitální transformace řízení energie a automatizace, v Česku provozuje hned několik partnerských programů. Velmi úspěšný je například dlouhodobý mySchneider IT Partner Program, který v dubnu 2023 doplnil úžeji zaměřený Ecommerce Partner Program. Cílem je poskytnout klientům a spolupracovníkům Schneider Electric know-how, zvýšit jejich konkurenceschopnost skrze přístup k exkluzivním informacím i kvalitním školením a pomoci jim dosáhnout vyššího zisku.

Už roky se velmi osvědčuje etablovaný mySchneider IT Partner Program. Co svým spolupracovníkům poskytuje? Podporuje spolupráci a potřeby partnerů, kteří chtějí získávat více zakázek a dosahovat větších tržeb a ziskovosti. „Zjednodušená struktura je navržena tak, aby pomohla partnerům přizpůsobit se měnícím se podmínkám na trhu, využívat nové trendy a rozvíjet jejich podnikání. Tento program se soustředí na partnery působící v oblasti IT, mimo jiné prostřednictvím zjednodušené struktury, různých specializací pro klíčová odvětví, včetně datových center, IT řešení, softwaru a služeb, a nové nabídky prodejních nástrojů, školení a zdrojů,“ uvádí Lukáš Votrubec, Sales Partners Manager ze Schneider Electric. Dále zahrnuje nové výhody sladěné s každou ze specializací a nabízí partnerům jasnou strategii udržitelnosti s využitím řešení Schneider Electric Green Premium™, která zajišťují udržitelný výkon a oběhovost.

Program mySchneider IT Partner Program se soustředí především na specializaci „IT Solution Provider“ a partnerům umožňuje certifikaci na třech úrovních – Select, Premier a Elite – pro kombinování více IT specializací bez ohledu na partnerský status. Poskytuje partnerům možnost identifikovat, přeprodávat, konfigurovat a/nebo instalovat řešení IT infrastruktury pro malé a střední firmy nebo korporace. Fáze 2 a 3, které zahrnují specializace „IT Software & Services Provider“ a „Data Center Solution Provider“, budou k dispozici v letošním roce.

Nový program inovoval, a vylepšil tak předchozí nabídku. Upgradu se dočkaly především nové, přehledné rozhraní, lépe fungující struktura a odstupňování partnerství, vylepšené školení, udržitelnost a systém odměn myRewards.

Více o programu mySchneider IT Partner Program zjistíte na těchto specializovaných stránkách nebo v tomto katalogu.

Novinka se zaměřuje na oblast e-commerce

Na jaře 2023 Schneider Electric spustil novou specializaci, která se úžeji věnuje e-commerce. Program Ecommerce Partner Program poskytuje zjednodušený, inovativní a kooperativní přístup k podpoře růstu partnerů v této oblasti.

Protože se prostředí e-commerce neustále vyvíjí, musí mít firmy náskok před konkurencí, aby mohly využít příležitosti k růstu. Ke konkurenceschopnosti českých podniků přispívá i spolupráce se společností Schneider Electric. Její program dává partnerům nejnovější informace, zprávy a události z jejich oboru, aby měli jistotu, že budou mít přehled o neustále se měnícím trhu. Kromě toho mají partneři přístup k manažerovi pro transformaci a aktivaci e-commerce (eCommerce Transformation & Activation Manager), který jim pomůže vypracovat správné strategie pro maximalizaci jejich úspěchu.

Více o partnerských programech společnosti Schneider Electric pro Českou republiku najdete zde.