V prvním pololetí tohoto roku nakoupili Češi virtuální aktiva (kryptoměny) v hodnotě téměř 3,5 miliardy korun, tedy dvakrát více než za stejné období loni. Největší zájem je o obchodování s bitcoiny, nicméně v pozornosti investorů jsou i další kryptoměny. Jak nám řekli zakladatelé platformy DEXFIN, Robert Haluska a Kamil Brejcha: „Počet investorů roste. Lidem se kryptoměny líbí, ale investují do nich zatím jen malou část svého kapitálu. Dá se však očekávat, že postupem času se situace výrazně změní. Svědčí o tom například rostoucí zájem tradičních institucionálních investorů, bank, ale i rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB), která připravuje spuštění digitálního eura, což má pozitivní vliv na osvětu ohledně tradičních kryptoměn.

Podpora firem s globálním potenciálem

DEXFIN bude podporovat firmy a technologické týmy z mnoha perspektivních odvětví. Jedním z prvních projektů, kterému DEXFIN pomohl na globální trh, je ambiciózní projekt VICTORIA VR z oblasti virtuální reality, což je již nyní odvětví v řádech miliard dolarů.  Dále DEXFIN připravuje podporu projektů z oboru decentralizovaných financí (Defi), oblasti decentralizovaného úložiště energie a cestovního ruchu.

Jistota s výhodným úrokem

Online platforma DEXFIN umožňuje již dnes rychle a bezpečně nakupovat, prodávat a spravovat digitální měny (kryptoměny) v reálném čase z jednoho rozhraní, bez zprostředkovatelů a za nízké poplatky. Součástí její nabídky jsou kvalitní mobilní aplikace DEXFIN pro iOS a Android. DEXFIN připravuje vlastní kryptomaty pro virtuální aktiva, kde si můžete zakoupit BTC a brzy i DEXFIN.

K využití je její staking – držení zamknutého tokenu DXF na platformě s úročením 11 % p.a. (obdoba termínovaného vkladu s úrokem). Platforma aktuálně umožňuje staking několika aktiv – Bitcoin, USDT, DEXFIN a VICTORIA VR.

Společnost chystá řadu novinek, které vycházejí vstříc zájemcům o obchodování s virtuální měnou, ale i těm zkušenějším. Jde o přidání dalších virtuálních aktiv, které bude možné na platformě stakovat. Pro uživatele pak vlastní platební kartu, jež umožní platby kryptoměnami u obchodníků a získání cashbacku z každého nákupu.

Bezpečnost, priorita č. 1

DEXFIN má za cíl nabídnout řešení pro bezpečné uchovávání a zhodnocení kryptoměn, kdy se uživatelé nemusejí obávat o svá virtuální aktiva. Připravuje proto technologii zabezpečení virtuálních aktiv v podobě tzv. multi-party-computation, která nahrazuje privátní klíče. Řešení již prošlo auditem a splňuje specifikaci SO2C- Type 2 a celý systém zabezpečení je pojištěn na 600 mil. Kč.

Unikátní peněženka DEXFIN WALLET

V návaznosti na vlastnictví multi-party-computation společnost připravuje unikátní peněženku, v níž si budou moci její držitelé přehledně ukládat svá digitální aktiva (kryptoměny), dostávat novinky, prolinknout do opakovaného nákupu, či je přeposílat na Swap do decentralizovaného obchodování. V peněžence budou postupně přibývat další nové funkcionality, ty nejlepší co trh nabízí, ať už z dílny DEXFIN, nebo vytvořeny ve spolupráci s ostatními technologickými firmami.

Equity Crowdfunding

Za platformou DEXFIN stojí akciová společnost DEXFIN GROUP, a. s., se základním kapitálem 20 mil. Kč. Má všechna oprávnění k provozování dané činnosti na území ČR a EU. V rámci zlepšování a rozšiřování služeb společnost navyšuje provozní kapitál formou tzv. equity crowdfundingu, kdy se zájemci mohou stát akcionářem platformy a získat podíl na výnosech.

Pro budoucí akcionáře vyhlásila společnost soutěž o 51 voucherů na dovolenou v celkové částce převyšující  600 000 korun. Podmínky účasti a další informace jsou na: www.soutez.dexfin.com

DEXFIN již dnes představuje komplexní ekosystém s mnoha výhodami a funkcemi, které si oblíbí každý, kdo věří v budoucnost kryptoměn. Jistě se stane vyhledávaným místem pro firmy i soukromé investory. Přednosti platformy a další informace naleznete na: www.dexfin.com.