S nástupem letních veder společnost Würth, lídr v oblasti montážních a spojovacích materiálů, rozšířila svůj sortiment pracovního oblečení MODYF o speciální lehké chladicí doplňky. Ty stačí namočit na pouhých pár minut do vody, poté lehce otřepat a vodní chlazení pak zajistí pracovníkovi příjemný chladivý efekt, který mu umožní pohodlně pracovat i na přímém slunci až po dobu 8 hodin.

Vysoké teploty na staveništi jsou pro pracovníky velmi nekomfortní a často i nebezpečné. Před rizikem přehřátí a snížení koncentrace při práci je může nyní ochránit nošení chladících doplňků, které společnost Würth MODYF vyvinula tak, aby jim poskytovala maximální ochlazení při minimální hmotnosti tohoto typu pracovního oblečení.


„Nošení chladicích doplňků v horkých dnech dělá z práce mnohem snesitelnější záležitost. Pracovníkům totiž dokáže vodním chlazením snížit tělesnou teplotu až o 15 °C oproti okolní teplotě. Pomáhá tak tělo udržet v chladu až 8 hodin, což nejen přispívá k ochraně jejich zdraví, ale také jim umožňuje zůstat produktivní a cítit se pohodlně i při práci ve vysokých teplotních podmínkách,“ uvádí Jakub Lenc, produktový specialista společnosti Würth Česká republika.

Chladicí doplňky značky MODYF společnosti Würth jsou vyrobeny z lehkých, netoxických a odolných materiálů pro snadné a opakované nošení během horkých dnů. Využívají technologii Inuteq H2O, která vytváří efektivní chladící účinek pomocí odpařování vody. Díky ní doplňky stačí před použitím jednoduše ponořit do vody po dobu maximálně 2 minut. Poté je už jen třeba přebytečnou vodu jemně otřepat. „Využívání chladicí vesty a dalších chladicích doplňků, mezi které patří pokrývky hlavy, nákrčníky a potítka, je ideální volbou pro všechny profesionály, kteří pracují venku při vysokých teplotách, kde je udržení optimální tělesné teploty klíčové pro jejich výkon a pohodlí,“ uzavírá Jakub Lenc.

O společnosti Würth Česká republika

Společnost Würth je předním světovým tvůrcem i výrobcem montážních materiálů a techniky. Skupina Würth byla založena v Německu v roce 1945 Adolfem Würthem, po jeho smrti v roce 1954 převzal vedení firmy jeho 19letý syn Reinhold Würth, který ji vede dodnes. Do České republiky vstoupila skupina Würth v roce 1992 a díky rychle rostoucímu týmu profesionálně vyškolených obchodních zástupců se brzy stala jedničkou mezi tuzemskými distributory montážní techniky. Na počátku byla firma specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Její portfolio čítá přes 100 tisíc produktů od šroubů a hmoždinek, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy. Zkrátka vše pro řemesla spojená s automobily, zpracováním dřeva či kovů i pro stavební firmy a velké průmyslové podniky