Tradiční konference zaměřená na trendy v robotizaci i obecně v průmyslu bude opět v Brně již 23. a 24. ledna 2024. Cílem je vrátit se zpět k počátkům této akce a přinést každoročně novinky v robotice na jedno místo. Konference také předvede svěží tipy na novinky i stálice robotického trhu. Tentokrát nejen v hlavním sále, ale také v paralelních sekcích. Do Brna přijedou i samotné roboty, které znovu představí na dvě desítky praktických aplikací.

Konference ROBOTY 2024 přináší nejnovější informace a trendy v oblasti robotiky a inovací v průmyslu. Konference je jedním z předních setkání odborníků, manažerů a techniků v robotickém odvětví.

S ohledem na obtíže, kterým firemní sféra čelí v důsledku rostoucích provozních nákladů, se stává investice do automatizace a robotizace stále nezbytnější. ROBOTY 2024 staví robotiku do popředí jako klíčový nástroj k dosažení efektivity a zvýšení produktivity, což jsou klíčové faktory v boji proti inflačním tlakům.

Správná investice do robotiky může být klíčem k úspěchu. V rámci dvoudenního programu konference budou odborníci prezentovat nejnovější technologické trendy, diskutovat o výzvách průmyslu a nabídnou inspiraci pro efektivní využívání robotiky.

Přednášky budou probíhat jak v hlavním sále, ta i dvou paralelních sekcích, kde se zaměří na robotiku – ze všech úhlů, pohledů i přínosů.

Samotný program konference pak tvoří dva dny přednášek, diskuzí a také osvědčeného networkingu. Omezený počet dvoudenních vstupenek na konferenci obsahuje předem vypsaný externí networking mimo výstavní prostory konference. Primárně určeno pro výrobní firmy. Vybrat si můžete buď z jednodenních či dvoudenních vstupenek.

Vstupenky na konferenci ROBOTY 2024 jsou již k dispozici na oficiálních stránkách www.konference-roboty.cz.