Společnost Resideo Technologies Inc.), přední světový výrobce a distributor systémových řešení pro komfort a bezpečnost domova, uvedl na trh novou řadu termostatických radiátorových ventilů a hlavic Honeywell Home, které zajišťují nepřetržitý provoz a spolehlivý průtok vody.

Když dojde na systémové vytápění domů, je pro majitele nemovitostí zásadní především jednoduchost, spolehlivost a energeticky efektivní výkon. Stejně to vnímají také profesionální instalační firmy, systémoví designéři a dodavatelé. Společnost Resideo proto využila svých bohatých zkušeností a přináší novou řadu pro kontrolu toku vhodnou pro moderní bydlení budoucnosti.

Prvním jejím produktem je elegantní a kompaktní radiátorová hlavice Honeywell Home Thera-6 s krytem odolným proti prachu a vyblednutí. Tato hlavice poskytuje prvotřídní teplotní regulaci ve své třídě prostřednictvím německého senzoru kapaliny.

Druhým produktem je řada ventilů Honeywell Home V2000SX, která přináší několik technických výhod:

► Standardní ventil řady SX splňuje 90 % požadavků na průtok topením pro vytápění domácností

► Nová řada byla testována nad rámec požadavků evropských norem kvality

► Osvědčená konstrukce s dvojitým o-kroužkem

Na produkty Thera-6 a V2000SX se navíc vztahuje prodloužená záruční doba. Rozšířená záruka je nabízena přímým zákazníkům Resideo za příslušných podmínek společnosti.

„Zákazníci jsou vždy v centru toho, co a jak děláme, proto jsme se zaměřili především na přání techniků a průmyslových partnerů, kteří se stali klíčovou součástí procesu vývoje tohoto produktu. Jsme pyšní na naši novou řadu a především na jednoduchost, kvalitu a spolehlivost, kterou nabízí,” řekl Mario Moura, generální produktový ředitel Resideo pro oblast EMEA.

Nová řada radiátorových řešení Honeywell Home je skvělou volbou pro instalatéry, velkoobchodníky i maloobchodníky. Pro více informací navštivte: https://homecomfort.resideo.com/sites/Cestina/cs-CZ/Pages/thera-6.aspx