Společnost OnMiners S.A se neustále rozvíjí a udává tempo na rychle se měnícím globálním trhu kryptoměn. Společnost nedávno uvedla tři svá zařízení na těžbu kryptoměn, z nichž každé nabízí rychlosti hašování, které jsou v tomto odvětví neslýchané. Tyto tři produkty společnosti OnMiners lze použít k těžbě kryptoměn Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dash a Zcash. Nejstarší zákazníci společnosti začali vytvářet zisk za méně než jeden měsíc.

On2U: 140 TH/s, 38 GH/s a 5 GH/s pro Bitcoin, Litecoin a Ethereum, v uvedeném pořadí.

On4U: 270 TH/s, 75 GH/s a 9 GH/s pro Bitcoin, Litecoin a Ethereum v uvedeném pořadí.

OnTower: 1620TH/s, 450 GH/s a 54 GH/s pro Bitcoin, Litecoin a Ethereum v uvedeném pořadí.

Rychlost hašování má významný vliv na ziskovost těžby kryptoměn, což je proces hledání bloků pomocí složitých výpočtů. Lze ji definovat jako rychlost, kterou pracuje příslušné zařízení na těžbu kryptoměny. Vyšší rychlost je mimořádně příznivá, protože zvyšuje potenciál zisku z těžby.

Tato tři zařízení na těžbu kryptoměn značky OnMiners byla navržena za účelem vytvoření situace „win-win“, a to jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele, kteří chtějí maximalizovat svůj zisk. Tento úkol byl splněn poskytnutím silných výtěžností (hash rate), které jsou vyšší než u jakéhokoli jiného existujícího zařízení na současném trhu.

Aby společnost OnMiners maximalizovala potenciál zisku svým zákazníkům, využila také svou vlastní technologii endotermických čipů. Tato technologie umožňuje všem výrobkům OnMiners absorbovat teplo z okolního prostředí, namísto uvolňování tepla, což uživatelům snižuje náklady na energii.

OnMiners je první společnost, která kdy zavedla hardware na těžbu kryptoměn s endotermickými vlastnostmi. Zařízení na těžbu kryptoměn od společnosti OnMiners mají bezhlučné systémy chlazení vzduchem, a lze je použít s běžně dostupnými univerzálními zásuvkami 110 V – 240 V. Uživatelé mohou zahájit těžbu ihned, protože všechny produkty jsou předem nakonfigurovány.

Společnost OnMiners byla založená skupinou investorů, kteří investovali do nové generace endotermických čipů Endothermic Multi Algorithm CHIP. Jejich cílem je dodávat zařízení na těžbu kryptoměn, která jsou výkonná, ale mají nižší spotřebu energie. S využitím technologie endotermických čipů nabízí společnost OnMiners komplexní řadu zařízení na těžbu kryptoměn, která se snáze instalují, ve srovnání s ostatními uvolňují méně tepla a šetří uživatelům účty za energii. (21.3.2019)

Poznámka redakce: Kryptoměny v současnosti představují nejrychleji rostoucího spotřebitele elektrické energie. Podle některých amerických pramenů jsou jednou z největších hrozeb pro splnění klimatických cílů.